top of page
למה הומלי?

הומלי-ניהול נדל"ן מנוהלת בשיטות מתקדמות: כל גביית הכספים וניהול המשימות מתבצעים באופן ממוחשב. לכל בניין אנו מנהלים יומן תפעול שבו נרשמים כלל הפעולות שבוצעו בבניין כולל התיקונים שבוצעו.

אנו מציעים לנהל את הבניין במקום ועד הבית, בצורה מקצועית ע"י בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, העובדים במשרה מלאה ואף יותר, עמידה בסטנדרטים גבוהים של אחזקת בתים וביצוע מטלות רבות לפי דרישת הדיירים וועד הבניין.

טיפול במספר רב של בניינים ונכסים מאפשר לתת מגוון רחב של שירותים משלימים במחירים תחרותיים והוגנים תחת פיקוח צמוד ופתרון מיידי לכל בעיה בבניין.

 

תפריט שרותי הומלי:

 

 • גביה של מיסי הועד כולל חובות קודמים

 • מעקב אחר הכנסות והוצאות, בהתאם לתקציב.

 • ביקורות שבועיות בבניין וביצוע אחזקה שוטפת.

 • פיקוח על עבודת הניקיון, גינון ובעלי מקצוע נוספים.

 • ביצוע בקרה ואחזקה שוטפת למערכות הטכניות של הבניין באמצעות חברות שרות ובעלי מקצוע מתאימים.(כיבוי אש, גנרטור, משאבות...)

 • ביצוע ופיקוח על תיקונים שונים (חשמל, אינסטלציה...)

 • קבלת הצעות מחיר וניהול על עבודות יזומות של ועד הבית.

 • עריכת ביטוחים לרכוש המשותף.

 • ניהול תיק בניין ובו מעקב על הכספים, ביטוחים, הצעות מחיר וכו'.

 • מוקד שירות לקוחות:  פועל 24 שעות ביממה. על כל תקלה או בעיה בבניין יודיעו הדירים למוקד השירות של הומלי כולל תקלות חירום כגון נזילות מים, סתימות ביוב, תקלות חשמל וכו'.

 • הובלות פרויקטים מיוחדים כגון הרחבות, שיפוצים חיצוניים, חיזוק הבניין נגד רעידות אדמה.

 • קישור והצעות מחברות בניה שמוכנות לשפץ בחינם את הבניין תמורת שילוט חיצוני (בכבישים ראשיים) וכן שהרחבות ושיפוץ תמורת בניה בגג (לפי תמ"א 38).

 

 

 

לצוות של הומלי יש ניסיון וידע רב בתחומים שונים-כגון ניקיון, גינון, תברואה, ביטוח, אינסטלציה, הדברה, משאבות, גנרטור, מערכות כיבוי אש, מעליות, שיפוצים, ידע חשבונאי, הבנה והכרת חוקים  ותקנות בניהול רכוש משותף ועוד...

ניסיון וידע אלו בנוסף לקשרים רבים יכולים לתת ערך מוסף לבניין שבא לידי ביטוי במחירי עבודות וספקים במחירים מוזלים, טיפול מונע החוסך כסף רב, ורמת שירות ותחזוקה גבוהים.

אנו משקיעים זמן רב לטיפול יסודי בכל בניין על מנת שייראה טוב וישביע את רצון דייריו –המראה של הבניין ושביעות הרצון הינם "כרטיס הביקור" שלנו.

יתרונותינו מול חברות ניהול אחרות מתבטא בעבודת שטח מרובה בבניין והתוצאות מדברות בעד עצמם.

bottom of page
השיחה נפתחה. הודעה אחת שלא נקראה. דילוג לתוכן שימוש ב-Gmail עם קוראי מסך 3 מתוך 4,713 Fw:‏ Here's your Vee code‏ דואר נכנס הומלי ניהול נדלן גיל בן ארי קבצים מצורפים 14:16 (לפני 3 שעות) אני בברכה, גיל בן ארי, מנכ"ל הומלי ניהול נדל"ן 03-6049999 לפתיחת קריאת שרות: לחץ כאן בקרו אותנו: פייסבוק: הומלי ניהול נדל"ן אתר אינטרנט: http://www.homeli.net מאת: Vee ‏‏נשלח: יום רביעי 04 אוקטובר 2023 10:59 ‏‏אל: גיל בן ארי ‏‏נושא: Here's your Vee code Vee Vee קוד לתוכנת - Vee הנגשת אתרים שלום גיל בן ארי, תודה שנרשמת לשירות של Vee הנגשת אתרי אינטרנט! שמחים מאוד להתחיל את פרויקט ההנגשה לאתרך: https://www.homeli.net מצורפים למייל 2 קבצים חשובים: קובץ עם קוד התוכנה (Javascript) , להטמעה באתר. קובץ WORD עם "הצהרת נגישות" למילוי והצבה באתר. 1. הטמעת קוד התוכנה באתר:. יש להטמיע את הקוד בכל דפי האתר בסוף תגית ה "body". לאחר הפעולה יש לרענן את האתר ולוודא שאייקון הנגישות מופיע בכל העמודים וסרגל הנגישות נפתח בצורה תקינה. למדריך התקנה: מדריך התקנת תוכנת Vee באתרי וורדפרס/וויקס/שופיפיי 2. הצהרת נגישות: חובה לפרסם "הצהרת נגישות" באתר. עליכם ליצור עמוד תוכן (טקסט בלבד) חדש באתר בשם "הצהרת נגישות", לעמוד תוכן זה יש להעתיק את התוכן על פי ההנחיות בקובץ המצורף (שימו לב, הקובץ נדרש לעריכה ומילוי פרטים עבור העסק). בנוסף, לעמוד חייב להיות קישור בפוטר האתר. לכל שאלה והתייעצות ניתן ליצור קשר בנייד או במייל שיהיה המשך יום נעים 055-5526455 support@vee.co.il Vee - הנגשת אתרי אינטרנט 055-5526455 | support@vee.co.il ... [ההודעה נחתכה] הצגת ההודעה כולה 2 קבצים מצורפים • נסרקו על ידי Gmail Vee-Embed-Code.txt מציג את Vee-Embed-Code.txt.